3. Kovbojové v prérii - z majetku Habsburků

Autor: Theodor Breitwieser
(1847 Vídeň, Rakousko - 1930 Kaltenleutgeben)

Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek a razítko. Tužkou na reversu rámu "Reichenau 1918". Rámováno v původním rámu.
Pochází z císařsko-královské vily Wartholz v Reichenau, kterou obývala císařská habsburská rodina
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevěná deska prohnutá
Šířka: 52 cm, výška: 36 cm, rámování: 65 x 81 cm

Konec dražby: 07.10.2024 20:00 SELČ

Zbývá: 18d 17h 43m 46s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč