99. V krojích
zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:32 SELČ
Zbývá: 18d 8h 56m 21s
Vyvolávací cena: 600 Kč