Dvořáček
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 22 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 35 x 39
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč