Z bývalého podskalí, konvolut 2ks
Autor: Otakar Vaňáč
(1898 Děčím - ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: cca 23 cm, výška: cca 17,5 cm, rámování: cca 29,5 x 36
Konec dražby: 09.09.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč