Wedgwood porcelán

Autor: porcelánka Wedgwood
( )

neúplný jídelní, čajový a kávový servis, značeno Mandrarin Pattern N9TK441, Wedgwood Barlaston Made in England, Queens Shape as designed for Queen Charlotte in 1765, malovaný rostlinný dekor, obsahuje: 5 velkých mělkých talířů, 6 malých mělkých talířů, 6 hlubokých talířů, 1 čajová konvice, 2 kávové konvice, 3 bujon šálek, 6ks stojan na vajíčko, pepřenka a solnička, 2 mléčenky, 3 cukřenky, 4 hrníčky, 1 omáčník, 1 polévková mísa, 1 velká mísa, 5 podšálků, 3 větší podšálky, 2 malé mísy, 1 mísa, 3 středně velké talířky, 2 hrníčky na kávu
Výška: cca 17,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.07.2024 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč