97. Konvolut grafik - 2 kusy
signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 11 cm, výška: 13 cm, rámování: 26 x 21 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:32 SELČ
Zbývá: 18d 8h 58m 47s
Vyvolávací cena: 600 Kč