Špilberk
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 59,9 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.06.2024 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč