Na Berounce
Autor: Josef Hodek
(1888 Hořehledy - 1973 Plzeň)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 71,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 67 x 87,5 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč