96. Můčka

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1946
Šířka: 22 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 30

Konec dražby: 08.10.2024 20:31 SELČ

Zbývá: 17d 7h 43m 33s

Vyvolávací cena: 700 Kč