96. Můčka
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1946
Šířka: 22 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 30
Konec dražby: 08.10.2024 20:31 SELČ
Zbývá: 17d 7h 43m 33s
Vyvolávací cena: 700 Kč