Krucifix
Kovový corpus Kristus na kříži k závěsu. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: mosaz/ běžný kov, datace: 20. stol.
Výška: 35,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč