Jindřich Příhoda - Podzimní cesta
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 38,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 04.06.2024 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč