217. Kytice ve váze
Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)
signováno vlevo dole
Technika: tempera
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:12 SELČ
Zbývá: 18d 9h 44m 49s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč