Praha
Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 47 x 36,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč