Konvolut krucifixů
2 kusy krucifixů, výška od 18 cm do 23cm. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: cín, datace: 19. stol.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč