PF přání, konvolut 23ks
Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)
Signováno a datováno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Šířka: cca 10,5 cm, výška: cca 21 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 21.08.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč