Grafiky, konvolut 24ks
Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)
Signováno a částečně datováno. Soubor 24 grafik různých motivů. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Šířka: cca 9 cm, výška: cca 13 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 21.08.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč