Kresby, konvolut 3ks
Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)
Monogramováno a datováno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
(2 ks signované)
(2 ks signované)
Technika: kresba, datace: 2002
Šířka: cca 21 cm, výška: cca 21 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 21.08.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč