Párové oltářní svícny
2 kusy svícnů s bodci mosazné. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: mosaz, datace: 19. stol.
Výška: 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč