121. U kováře Vlčka

Autor: Jan Pašek
(1891 Libeň - 1960 ?)

Signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Šířka: 29 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 40
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:40 SELČ

Zbývá: 17d 15h 47m 19s

Vyvolávací cena: 600 Kč