234. Rumunská žena v kroji
Autor: František Čermák
(1928 Křenovice - ?)
signováno a popsáno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 18d 9h 40m 10s
Vyvolávací cena: 800 Kč