Poniklec
Autor: Jaroslav Horyna
(1913)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 68/100. Na reversu fragment štítku. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: linoryt, datace: 1981
Šířka: 42 cm, výška: 21 cm, rámování: 41 x 61 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč