Konvolut cínových svícnů
3 kusy svícnů, výška od 27 do 44 cm. Osvědčení k trvalému vývozu předmětů kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: cín, datace: 18. a 19. stol.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč