Konvolut cínových svícnů

3 kusy svícnů, výška od 27 do 44 cm. Osvědčení k trvalému vývozu předmětů kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: cín, datace: 18. a 19. stol.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.10.2023 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč