44. Hradčany
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole tužkou
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 07.10.2024 20:14 SELČ
Zbývá: 17d 17h 17m 1s
Vyvolávací cena: 800 Kč