232. Kytice ve váze
Autor: Josef Urbánek
(1914 Dolní Studénky - 1980 Liberec)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 42 cm, výška: 53 cm, rámování: 68,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 17d 7h 24m 21s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč