Konečný - Břízky u řeky
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1926
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 48,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč