Vesnice na horách
Autor: Vlastimil Strašil
(1923 Klobouky u Brna - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1986
Šířka: 60 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 69 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč