37. Krumlovické střechy
Autor: Vladimír Pukl
(1896 Dobromilice - 1970 Olomouc)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno zaskleno a rámováno.
Technika: dřevořez, datace: 1932
Šířka: 38 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 50,5 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč