Kůň na pastvě
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1953
Šířka: 44,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 50,5 x 65,5
Stav: dobrý
Konec dražby: 09.09.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat