216. Sedlák na cestě
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 53 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 46 x 55,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:11 SELČ
Zbývá: 17d 18h 24m 0s
Vyvolávací cena: 800 Kč