211. Kosení trávy
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno.
Technika: litografie, datace: 1920
Šířka: 25 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 27,5 x 36
Konec dražby: 07.10.2024 21:10 SELČ
Zbývá: 17d 18h 15m 18s
Vyvolávací cena: 400 Kč