156. Orání pole
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 60 v paspartě
Konec dražby: 09.10.2024 20:51 SELČ
Zbývá: 18d 8h 51m 44s
Vyvolávací cena: 500 Kč