Němeček - Chalupa pod skálou
Signováno vpravo dole, karton zvlněný, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 35 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč