Nokturno - J. Zoney
součástí rámu je autorský štítek, signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 36 cm, rámování: 54 x 70 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč