237. Chaloupky v Malé Borovnici
Autor: Joža Mikš
(1901 Malá Skalice - 1966 Jablonec nad Nisou)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu poznamenáno místopisné určení, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1926
Šířka: 29,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 28 x 34
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 17d 18h 30m 59s
Vyvolávací cena: 500 Kč