90. Břízky
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 106 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:29 SELČ
Zbývá: 18d 8h 57m 12s
Vyvolávací cena: 3 000 Kč