Krajina
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 58,5 x 73,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč