Stuka - Květiny ve váze
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1956
Šířka: 42,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 67 x 57
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč