55. Praha
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
Signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno.
Technika: lept, datace: 1914
Šířka: 20 cm, výška: 32 cm, rámování: 60 x 43,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:18 SELČ
Zbývá: 17d 17h 15m 59s
Vyvolávací cena: 500 Kč