Zamilovaný pár
rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: domalováno
Šířka: 17 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 27,5 x 20 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč