Akt
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 53 x 43
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč