Bohatá kytice v malovaném džbánku
Autor: Karel Vik
(1883 Hořice - 1964 Turnov)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 86 x 66
Konec dražby: 09.09.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč