175. Žena z obce Rusová

Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno.
Šířka: 26 cm, výška: 46 cm, rámování: 59,5 x 38,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:58 SELČ

Zbývá: 17d 19h 0m 54s

Vyvolávací cena: 600 Kč