1. Moře
Autor: Otakar Nejedlý
(1883 Roudnice nad Labem - 1957 Praha)
signováno vpravo dole, rám poškozen, konzultováno a potvrzeno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 97 x 122 cm pošk.
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař
Konec dražby: 07.04.2020 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč