Horský - Vlčí máky
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: tempera, materiál: sololit, datace: 1979
Šířka: 56 cm, výška: 38 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč