233. Studie muže
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 25,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 35,5 x 40
Konec dražby: 07.10.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 17d 18h 17m 49s
Vyvolávací cena: 500 Kč