227. Intelektuál
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 16,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 38,5 x 31,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:15 SELČ
Zbývá: 17d 18h 33m 10s
Vyvolávací cena: 400 Kč