226. Studie
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 24 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 36 x 38,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:15 SELČ
Zbývá: 17d 18h 38m 48s
Vyvolávací cena: 600 Kč