224. Studie mladíka
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 23,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 33,5 x 38
Konec dražby: 07.10.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 17d 18h 32m 52s
Vyvolávací cena: 500 Kč