223. Studie muže
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 39,5 x 32
Konec dražby: 07.10.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 17d 18h 19m 18s
Vyvolávací cena: 500 Kč