222. Filozof
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 17,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 32,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:13 SELČ
Zbývá: 17d 18h 23m 2s
Vyvolávací cena: 500 Kč